Tootja: StarTech.com
Mudel: USB2CB50CM
EAN: 0065030872997
StarTech.com USB2CB50CM USB-kaabel on 0,5 meetri pikkune USB 2.0 kaabel, mis ühildub nii USB C kui ka USB B tüüpi seadmetega. Kaabel võimaldab andmeedastust kiirusega kuni 480 Mbit/s. Musta värvi kaabel on varustatud kahe sirge kujuga ühendusega, millel on nikkelkattega kontaktid. USB 2.0 versioon tagab lihtsa Plug and Play ühenduse. Kaabel on valmistatud 22/30 AWG mõõdus traadist, mis on ümbritsetud alumiiniumist mylar fooliumiga. Lisaks on kaabli kattematerjaliks polüvinüülkloriid (PVC). Kaablit saab kasutada nii mees- kui ka naissoost USB C ja USB B ühenduspesadega seadmetega. Toodet pakendis kaalub 28 grammi ja pakendi mõõtmed on 225 mm x 10 mm x 125 mm. Ühes pakis on 1 kaabel. StarTech.com USB2CB50CM USB-kaabel on CE ja REACH sertifikaatidega.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.f-m-shop.de |
StarTech.com USB-C auf USB-B Druckerkabel - St/St - 0,5m - USB 2.0 - USB C zu USB B Kabel - USB Typ C Druckerkabel - USB-Kabel - USB-C (M) | €21.05 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| USB versioon | USB 2.0 |
| Kaabli pikkus | 0,5 m |
| Pistmik 1 | USB C |
| Pistmik 2 | USB B |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| AWG-juhtme läbimõõt | 22/30 |
| Pistmikukontaktide kate | Nikkel |
| Kaabli varjestuse materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Kaabli kate | Mylar-foolium |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 480 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Isehäälestuv | |
| Sertifikaat | CE, REACH |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 22 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 125 mm |
| Pakendi sügavus | 225 mm |
| Pakendi kõrgus | 10 mm |
| Pakendi kaal | 28 g |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |