Tootja: StarTech.com
Mudel: USB2AAEXT35M
EAN: 0031113407141
StarTech.com USB 2.0, 35 m, M/F. Kaabli pikkus: 35 m, Pistmik 1: USB A, Pistmik 2: USB A, USB versioon: USB 2.0, Konnektori sugu: Meessoost/naissoost, Pistmikukontaktide kate: Nikkel, Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
StarTech.com USB 2.0, 35 m, M/F USB-kaabel USB A Must | €288.71 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| USB versioon | USB 2.0 |
| Kaabli pikkus | 35 m |
| Pistmik 1 | USB A |
| Pistmik 2 | USB A |
| Konnektori sugu | Meessoost/naissoost |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Naissoost |
| Pistmikukontaktide kate | Nikkel |
| Toote värv | Must |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 1,4 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 150 mm |
| Pakendi sügavus | 185 mm |
| Pakendi kõrgus | 150 mm |
| Pakendi kaal | 1,73 kg |