Tootja: StarTech.com
Mudel: UMUSBOTG8IN
EAN: 0065030863179
See StarTech.com'i USB OTG kaabel on ideaalne lahendus teie kaasaskantavate USB-seadmete ühendamiseks arvuti või tahvelarvutiga. 0,2 meetri pikkune 8-tolline kaabel võimaldab seadmete paindlikku paigutamist, samas kui Mini-USB B ja Micro-USB B ühendused pakuvad ühilduvust erinevate seadmetega. Meesto-meese konnektori disain võimaldab lihtsat plug-and-play seadistamist ja kasutamist ning musta värvi ja stiilse disainiga muudab selle stiilseks lisandiks teie tööruumile. See kaabel on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, millel on niklitatud ühendused ja alumiiniumist mylar-fooliumi varjestus lisanduvad vastupidavuse ja signaalihalduse kaitse. Lisaks on kaabel RoHS-heakskiidetud, mis tähendab, et see vastab keskkonna- ja terviseohutusnõuetele. Vaid 7 grammi kaaluga on see kaabel kerge ja lihtne transportida ning kaasas on kompaktne pakend, mis kaalub 13 grammi. Kui vajate usaldusväärset ja mitmekülgset USB-kaablit, siis on StarTech.com USB OTG kaabel suurepärane valik.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
USB StarTech (UMUSBOTG8IN) | €280.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 0,2 m |
| Pistmik 1 | Mini-USB B |
| Pistmik 2 | Micro-USB B |
| Konnektori sugu | Meessoost/meessoost |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| AWG-juhtme läbimõõt | 28 |
| Pistmikukontaktide kate | Nikkel |
| Muudetavad ühendused | |
| Kaabli kate | Mylar-foolium |
| Toote värv | Must |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 123 mm |
| Pakendi sügavus | 223 mm |
| Pakendi kõrgus | 10 mm |
| Pakendi kaal | 13 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 7 g |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |