Tootja: StarTech.com
Mudel: RUSB31CC50CMBR
EAN: 0065030898218
StarTech.com RUSB31CC50CMBR. Kaabli pikkus: 0,5 m, Pistmik 1: USB C, Pistmik 2: USB C, USB versioon: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), Andmete edastamise maksimaalne määr: 10000 Mbit/s, Pistmikukontaktide kate: Nikkel, Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
intop.lt |
Patvarus stačiakampis USB-C KABELAS/USB C-C KABELAS – 90 LAIPČIŲ | €37.17 |
|
www.trajektorija.lt |
RUGGED RIGHT ANGLE USB-C CABLE/USB C TO C CABLE - 90 DEGREES | €40.83 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| USB versioon | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Kaabli pikkus | 0,5 m |
| Pistmik 1 | USB C |
| Pistmik 2 | USB C |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Pistmikukontaktide kate | Nikkel |
| Kaabli varjestuse materjal | Termoplast-elastomeer (TPE) |
| Kaabli kate | Mylar-foolium |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 10000 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Kaabli tüüp | Ümmargune kaabel |
| USB Power Delivery | Jah |
| USB Power Delivery kuni | 100 W |
| USB C-tüüpi DisplayPort vahelduvrežiim | Jah |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| DisplayPort versioon | 1.2 |
| Maksimaalne resolutsioon | 4096 x 2160 pikslit |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaabli läbimõõt | 4,8 mm |
| Painderaadius (min) | 8 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 220 mm |
| Pakendi sügavus | 128 mm |
| Pakendi kõrgus | 14 mm |
| Pakendi kaal | 90 g |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 430 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 380 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 290 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 250 tk |