Tootja: StarTech.com
Mudel: LTCUB2MGR
EAN: 0065030880701
StarTech.com LTCUB2MGR. Kaabli pikkus: 2 m, Pistmik 1: USB A, Pistmik 2: Micro-USB B, USB versioon: USB 2.0, Andmete edastamise maksimaalne määr: 480 Mbit/s, Pistmikukontaktide kate: Nikkel, Toote värv: Hõbe
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
STARTECH .COM CâBLE USB MULTI CONNECTEUR DE 2 M | €26.40 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| USB versioon | USB 2.0 |
| Pistmik 1 | USB A |
| Pistmik 2 | Micro-USB B |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Konnektori adapteri tüüp | Lightning/USB C |
| Konnektori adapter | |
| AWG-juhtme läbimõõt | 22/28 |
| Pistmikukontaktide kate | Nikkel |
| Kaabli kate | Mylar-foolium |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 480 Mbit/s |
| Toote värv | Hõbe |
| Isehäälestuv | |
| Sertifikaat | CE, REACH |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 150 mm |
| Pakendi sügavus | 200 mm |
| Pakendi kõrgus | 20 mm |
| Pakendi kaal | 118 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 75 g |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Põhikasti (välimise) laius | 340 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 360 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 320 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 60 tk |