Tootja: StarTech.com
Mudel: LTADUB1MB
EAN: 0065030859059
StarTech.com LTADUB1MB. Kaabli pikkus: 1 m, Pistmik 1: USB A, Pistmik 2: Micro-USB B, USB versioon: USB 2.0, Andmete edastamise maksimaalne määr: 480 Mbit/s, Pistmikukontaktide kate: Nikkel, Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.f-m-shop.de |
StarTech.com 1m Lightning oder 30-pin Dock oder Micro USB auf USB Kabel | €26.17 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 1 m |
| USB versioon | USB 2.0 |
| Pistmik 1 | USB A |
| Pistmik 2 | Micro-USB B |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Konnektori adapteri tüüp | Lightning/Apple 30-pin |
| Konnektori adapter | Jah |
| AWG-juhtme läbimõõt | 24/28 |
| Pistmikukontaktide kate | Nikkel |
| Kaabli varjestuse materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Kaabli kate | Mylar-foolium |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 480 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Isehäälestuv | Jah |
| Sertifikaat | CE, REACH |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 108 mm |
| Pakendi sügavus | 205 mm |
| Pakendi kõrgus | 33 mm |
| Pakendi kaal | 69,4 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 37 g |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Põhikasti (välimise) laius | 532 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 568 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 365 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 100 tk |