Tootja: StarTech.com
Mudel: CC1M-40G-USB-CABLE
EAN: 0065030897068
StarTech.com CC1M-40G-USB-CABLE. Kaabli pikkus: 1 m, Pistmik 1: USB C, Pistmik 2: USB C, USB versioon: USB4 Gen 2x2, Andmete edastamise maksimaalne määr: 40000 Mbit/s, Pistmikukontaktide kate: Nikkel
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
intop.lt |
USB4 KABELAS 3 pėdų USB-C 40Gbps. | €34.89 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 1 m |
| USB versioon | USB4 Gen 2x2 |
| Pistmik 1 | USB C |
| Pistmik 2 | USB C |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| AWG-juhtme läbimõõt | 34 |
| Pistmikukontaktide kate | Nikkel |
| Kaabli varjestuse materjal | Termoplast-elastomeer (TPE) |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 40000 Mbit/s |
| Kaabli tüüp | Ümmargune kaabel |
| USB Power Delivery | |
| USB Power Delivery kuni | 100 W |
| USB C-tüüpi DisplayPort vahelduvrežiim | Jah |
| Maksimaalne resolutsioon | 7680 x 4320 pikslit |
| Maksimaalne värskendussagedus | 120 Hz |
| Display Stream Compression (DSC) | Jah |
| HDR-toega | Jah |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -10 - 70 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaabli läbimõõt | 5 mm |
| Kaal | 53 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 125 mm |
| Pakendi sügavus | 225 mm |
| Pakendi kõrgus | 15 mm |
| Pakendi kaal | 30 g |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | |
| Ei sisalda | Halogeen |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 500 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 320 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 210 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 150 tk |