Tootja: StarTech.com
Mudel: ESATAUSBMM3
EAN: 0012302519272
StarTech.com 3 ft eSATA / USB A -> Power eSATA Cable. Kaabli pikkus: 0,9 m, Pistmik 1: USB A, Konnektori sugu: Meessoost/meessoost, Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
StarTech.com 3 ft eSATA / USB A -> Power eSATA Cable USB-kaabel 0,9 m Must | €24.55 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 0,9 m |
| Pistmik 1 | USB A |
| Konnektori sugu | Meessoost/meessoost |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| Kaabli varjestuse materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Toote värv | Must |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 84,6 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 19 mm |
| Pakendi sügavus | 118 mm |
| Pakendi kõrgus | 216 mm |
| Pakendi kaal | 87,3 g |