Tootja: StarTech.com
Mudel: USB2HAB2M
EAN: 0065030845489
StarTech.com 2.0m USB 2.0 A-B USB-kaabel on kõrgekvaliteediline andmete edastamise kaabel, mille pikkus on 2 meetrit. Sellel kaablil on USB 2.0 versioon, mis võimaldab andmete edastamist maksimaalse kiirusega kuni 480 Mbit/s. Kaabli ühes otsas on USB A-pistik ning teises otsas USB B-pistik, mis tagab ühenduse erinevate seadmetega. USB-kaabel toetab meessoost/meessoost konnektori sugu ning sellel on 4-pin pistmik. Musta värviga kaabel sobib suurepäraselt erinevate seadmete ühendamiseks. Sellel USB-kaablil on StarTech.com'i kõrge kvaliteedi ja usaldusväärsuse tagatis. Kaabli kogukaal on 75 grammi ning selle pakkimiskaal on 77,5 grammi. Pakendi mõõtmed on 222 mm (sügavus) x 10 mm (kõrgus) x 125 mm (laius). USB-kaabel on hõlpsasti kasutatav ja ideaalne lahendus, kui soovite kiiret andmete edastamist erinevate seadmete vahel.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
StarTech.com 2.0m USB 2.0 A-B USB-kaapeli 2 m USB A USB B Musta | €7.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| USB versioon | USB 2.0 |
| Pistmik 1 | USB A |
| Pistmik 2 | USB B |
| Konnektori sugu | Meessoost/meessoost |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 480 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 75 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Muud funktsioonid | |
| Pistmik(ud) | 4-pin |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 125 mm |
| Pakendi sügavus | 222 mm |
| Pakendi kõrgus | 10 mm |
| Pakendi kaal | 77,5 g |