Tootja: StarTech.com
Mudel: USBAB1ML
EAN: 0065030852043
StarTech.com 1 m USB 2.0 A vasaknurga B kaabel - M/M pakub usaldusväärset ja tõhusat lahendust teie USB-seadmete ühendamiseks. Sellel kaablil on maksimaalne andmeedastuskiirus 480 Mbit/s, mis tagab kiired ja sujuvad failide ülekanded. Mõõtmetega 1 meetrit pakub see kaabel paindlikkust ja mugavust teie seadmete ühendamisel ilma segadust tekitamata.
Sellel kaablil on elegantne must disain, mis annab teie komplektile rafineeritud puudutuse. Ühel otsal on USB A-ühendus ja teisel vasaknurkne USB B-ühendus, võimaldades lihtsaid ja turvalisi ühendusi. Ühendused on nikliga kaetud, tagades vastupidavuse ja pikaealisuse.
USB 2.0 versiooniga pakub see kaabel ühilduvust erinevate USB-seadmetega ning on tagurpidi ühilduv USB 1.1-ga. Mõlemad ühendused on meesühendused, mistõttu sobib see kaabel kahe seadme ühendamiseks, millel on USB A- ja USB B-pordid.
StarTech.com 1 m USB 2.0 A vasaknurga B kaabel - M/M paki kaal on 43 grammi ja mõõtmed on 225 mm x 11 mm x 125 mm. Iga pakk sisaldab 1 kaablit, tagades usaldusväärse ühenduse loomiseks kõik vajaliku.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.f-m-shop.de |
StarTech.com 1m USB 2.0 A auf B Kabel links gewinkelt - St/St - USB Druckerkabel - USB-Kabel - USB Typ B (M) | €13.03 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 1 m |
| USB versioon | USB 2.0 |
| Pistmik 1 | USB A |
| Pistmik 2 | USB B |
| Konnektori sugu | Meessoost/meessoost |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| Pistmikukontaktide kate | Nikkel |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 480 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 125 mm |
| Pakendi sügavus | 225 mm |
| Pakendi kõrgus | 11 mm |
| Pakendi kaal | 43 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 37 g |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |