Tootja: StarTech.com
Mudel: USB2UBADC1M
EAN: 0065030847193
StarTech.com 0.6m, USB 2.0-A - 30pin. Kaabli pikkus: 0,65 m, Pistmik 1: USB A, Pistmik 2: Micro-USB B, USB versioon: USB 2.0, Konnektori sugu: Meessoost/naissoost, Andmete edastamise maksimaalne määr: 480 Mbit/s, Pistmikukontaktide kate: Nikkel, Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
STARTECH .COM CâBLE APPLE DOCK CONNECTOR 30 BROCHES OU MICRO USB VERS USB POUR IPAD, IPHONE, IPOD | €6.68 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 0,65 m |
| USB versioon | USB 2.0 |
| Pistmik 1 | USB A |
| Pistmik 2 | Micro-USB B |
| Konnektori sugu | Meessoost/naissoost |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Naissoost |
| Pistmikukontaktide kate | Nikkel |
| Kaabli varjestuse materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 480 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 60 mm |
| Pakendi sügavus | 170 mm |
| Pakendi kõrgus | 30 mm |
| Pakendi kaal | 40 g |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Muud funktsioonid | |
| Sügavus | 0,65 mm |
| Laius | 26 mm |
| Kõrgus | 8 mm |