| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
SilverHT 93640 USB-kaabel 1,5 m Lightning USB A Valge | €13.31 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 1,5 m |
| Pistmik 1 | Lightning |
| Pistmik 2 | USB A |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Konnektori adapter | |
| Konnektori adapteri tüüp | Lightning |
| Toote värv | Valge |
| Sertifikaat | MFi |
| Ühilduvad tooted | Android, iPod, iPhone, iPad |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi tüüp | Riputatav karp |
| Võimsus | |
| Väljundpinge | 5 V |
| Väljundvool (max) | 2,4 A |