Tootja: Sandberg
Mudel: 503-78
EAN: 5705730503788
Sandberg Extension USB 2.0 AA 1.8 m. Kaabli pikkus: 1,8 m, Pistmik 1: USB A, Pistmik 2: USB A, USB versioon: USB 2.0, Konnektori sugu: Meessoost/naissoost, Andmete edastamise maksimaalne määr: 480 Mbit/s, Toote värv: Valge
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Sandberg Extension USB 2.0 AA 1.8 m USB cable | €14.60 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| USB versioon | USB 2.0 |
| Kaabli pikkus | 1,8 m |
| Pistmik 1 | USB A |
| Pistmik 2 | USB A |
| Konnektori sugu | Meessoost/naissoost |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Naissoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 480 Mbit/s |
| Toote värv | Valge |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Muud funktsioonid | |
| Laius | 167 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 70 mm |
| Pakendi sügavus | 40 mm |
| Pakendi kõrgus | 167 mm |
| Pakendi kaal | 75 g |