Tootja: Nanocable
Mudel: 10.01.2400
EAN: 8433281007796
Nanocable USB 2.0, 0.15m. Kaabli pikkus: 0,15 m, Pistmik 1: USB C, Pistmik 2: USB A, USB versioon: USB 2.0, Konnektori sugu: Meessoost/naissoost, Andmete edastamise maksimaalne määr: 480 Mbit/s, Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Nanocable USB 2.0, 0.15m USB-kaabel 0,15 m USB C USB A Must | €6.65 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 0,15 m |
| USB versioon | USB 2.0 |
| Pistmik 1 | USB C |
| Pistmik 2 | USB A |
| Konnektori sugu | Meessoost/naissoost |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Naissoost |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 480 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 17 g |
| Võimsus | |
| Väljundvool (max) | 3 A |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Muud funktsioonid | |
| Kõrgus | 120 mm |
| Laius | 160 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi ruumala | 88,42 cm³ |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 13680 tk |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 6 kg |
| Põhikasti (välimine) maht | 33600 cm³ |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 380 tk |