Tootja: Nanocable
Mudel: 10.01.1001-BK
EAN: 8433281004672
Nanocable 10.01.1001-BK. Kaabli pikkus: 1 m, Pistmik 1: USB A, Pistmik 2: USB A, USB versioon: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Konnektori sugu: Meessoost/meessoost, Andmete edastamise maksimaalne määr: 5000 Mbit/s, Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Nanocable 10.01.1001-BK USB-kaabel 1 m USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) USB A Must | €6.84 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 1 m |
| USB versioon | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Pistmik 1 | USB A |
| Pistmik 2 | USB A |
| Konnektori sugu | Meessoost/meessoost |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Kaabli kate | Mylar-foolium |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 5000 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Isehäälestuv | |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi ruumala | 345 cm³ |
| Pakendi laius | 240 mm |
| Pakendi sügavus | 20 mm |
| Pakendi kõrgus | 175 mm |
| Pakendi kaal | 65 g |
| Pakendi tüüp | Plastkott |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 3900 tk |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 8 kg |
| Põhikasti (välimine) maht | 37000 cm³ |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 100 tk |