Tootja: Logitech
Mudel: 939-001805
EAN: 0097855147110
Logitech Strong. Kaabli pikkus: 45 m, Pistmik 1: USB A, Pistmik 2: USB C, USB versioon: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), Andmete edastamise maksimaalne määr: 10000 Mbit/s, Toote värv: Grafiit
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
intop.lt |
ILGUS USB 3.1 GRAPHITE/WW KABELAS | €1110.03 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 45 m |
| USB versioon | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Pistmik 1 | USB A |
| Pistmik 2 | USB C |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 10000 Mbit/s |
| Toote värv | Grafiit |
| Ühilduvad tooted | Logitech MeetUp, Logitech Rally Camera, Logitech Tap |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 215 mm |
| Pakendi sügavus | 215 mm |
| Pakendi kõrgus | 188 mm |
| Pakendi kaal | 2,56 kg |
| Muud funktsioonid | |
| Pakendi sisu | USB-A to USB-C cable: 45 metres (147.6-ft) USB-C pigtail extension: 152 mm (6 in) Documentation 2-year manufacturer’s guarantee |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Põhikasti (välimise) laius | 228 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 451 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 209 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 5,48 kg |