| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
LINDY | €47.91 |
|
www.pc21.fr |
LINDY | €47.94 |
|
www.topbiz.fr |
Lindy 43380 câble USB USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) 5 m USB C USB A Noir | €55.19 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 5 m |
| USB versioon | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Pistmik 1 | USB C |
| Pistmik 2 | USB A |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Naissoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| AWG-juhtme läbimõõt | 28/28/24 |
| Pistmiku materjal | Nikkel |
| Kontaktmaterjal | Messing |
| Pistmikukontaktide kate | Kuld |
| Kaabli varjestuse materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Ühendusklemmi kaitsme materjal | Alumiinium |
| Ühendusklemmi kaitse | Jah |
| Kaabli materjal | Tinavask |
| Pistiku korpuse materjal | Plast |
| Kaabli tüüp | Ümmargune kaabel |
| Toote värv | Must |
| Edastusmeedium | Keerdpaarjuhe |
| Nominaalne sumbumine | 0.064MHz - <0.08dB 0.256MHz - <0.11dB 0.512MHz - <0.13dB 0.772MHz - <0.15dB 1.0MHz - <0.20dB 4MHz - <0.39dB 8MHz - <0.57dB 12MHz - <0.67dB 24MHz - <0.95dB 48MHz - <1.35dB 96MHz - <1.90dB 200MHz - <3.20dB 400MHz - <5.80dB |
| Sertifikaat | California Proposition 65 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Painderaadius (min) | 5,5 cm |
| Kaabli läbimõõt | 5 mm |
| Konnektori 1 mõõtmed (LxSxK) | 12,4 x 39,7 x 9 mm |
| Konnektori 2 mõõtmed (LxSxK) | 20 x 80 x 13 mm |
| Kaal | 220 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 230 mm |
| Pakendi sügavus | 198 mm |
| Pakendi kõrgus | 63 mm |
| Pakendi kaal | 420 g |
| Pakendi tüüp | Kartong |
| Tehnilised andmed | |
| Garantiiaeg | 2 aasta(t) |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Jah |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, Föderaalne kommunikatsioonikomisjon (FCC), REACH, RoHS |
| Võimsus | |
| Võimsustähis | 2.5/0.7mm DC |
| Pakendi sisu | |
| Juhend | Jah |