Tootja: Lindy
Mudel: 43376
EAN: 4002888433761
Lindy 43376. Kaabli pikkus: 10 m, Pistmik 1: USB A, Pistmik 2: USB C, USB versioon: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Andmete edastamise maksimaalne määr: 5000 Mbit/s, Pistmikukontaktide kate: Nikkel, Toote värv: Must
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 10 m |
| USB versioon | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Pistmik 1 | USB A |
| Pistmik 2 | USB C |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Naissoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| AWG-juhtme läbimõõt | 24/24/20 |
| Pistmikukontaktide kate | Nikkel |
| Kaabli varjestuse materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Ühendusklemmi kaitse | |
| Kaabli materjal | Tinavask |
| Pistiku korpuse materjal | Plast |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 5000 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Kaabli tüüp | Ümmargune kaabel |
| Sertifikaat | California Proposition 65 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaabli läbimõõt | 7 mm |
| Konnektori 1 mõõtmed (LxSxK) | 15 x 49 x 8 mm |
| Konnektori 2 mõõtmed (LxSxK) | 9,86 x 9,15 x 2,96 mm |
| Kaal | 800 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 230 mm |
| Pakendi sügavus | 198 mm |
| Pakendi kõrgus | 63 mm |
| Pakendi kaal | 1 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Tehnilised andmed | |
| Garantiiaeg | 2 aasta(t) |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, Föderaalne kommunikatsioonikomisjon (FCC), REACH, RoHS |