| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.topbiz.fr |
Lindy 43375 câble USB USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) 20 m USB A Noir | €242.37 |
|
www.pc21.fr |
LINDY | €254.32 |
|
www.pc21.fr |
LINDY | €258.27 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 20 m |
| USB versioon | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Pistmik 1 | USB A |
| Pistmik 2 | USB A |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Naissoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| AWG-juhtme läbimõõt | 24/24/20 |
| Pistmiku materjal | Nikkel |
| Kaabli varjestuse materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Toote värv | Must |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |