Tootja: Lindy
Mudel: 43346
EAN: 4002888433464
Lindy 43346. Kaabli pikkus: 100 m, Pistmik 1: USB A, Pistmik 2: 2 x USB A, USB versioon: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Andmete edastamise maksimaalne määr: 5000 Mbit/s, Toote värv: Sinine, Hõbe
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
25n.de |
Lindy USB-Kabel - USB (M) zu USB (W) - USB 3.2 Gen 1 - 100 m - rund, Active Optical Cable (AOC) | Lindy | 43346 | 4002888433464 | €247.69 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| USB versioon | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kaabli pikkus | 100 m |
| Pistmik 1 | USB A |
| Pistmik 2 | 2 x USB A |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost/naissoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Kaabli varjestuse materjal | Termoplast-polüuretaan (TPU) |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 5000 Mbit/s |
| Toote värv | Sinine, Hõbe |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 85 °C |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 240 mm |
| Pakendi sügavus | 240 mm |
| Pakendi kõrgus | 65 mm |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, Föderaalne kommunikatsioonikomisjon (FCC), REACH, RoHS |