| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
Lindy 10m USB 3.2 Gen 1 and DP 1.4 Type C Hybrid Cable | €423.00 |
|
datatronic.fi |
Lindy 43333 USB-kaapeli 10 m USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) USB C Musta | €656.85 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 10 m |
| USB versioon | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Pistmik 1 | USB C |
| Pistmik 2 | USB C |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| AWG-juhtme läbimõõt | 21 |
| Kaabli varjestuse materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Ühendusklemmi kaitse | |
| Pistiku korpuse materjal | Plast |
| Toote värv | Must |
| Isehäälestuv | |
| Kaabli tüüp | Ümmargune kaabel |
| Sertifikaat | CE, FCC, RoHS & REACH, CP65 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -10 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaabli läbimõõt | 6,5 mm |
| Kaal | 760 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 240 mm |
| Pakendi sügavus | 240 mm |
| Pakendi kõrgus | 65 mm |
| Pakendi kaal | 900 g |
| Pakendi tüüp | Karp |