Tootja: Lindy
Mudel: 36940
EAN: 4002888369404
Lindy 0,5m USB 2.0 Typ C an B kaabel Anthra Line seeriast on ümmargune kaabel, mille pikkus on 0,5 meetrit ning mis ühendab USB Type C ja USB B seadmeid, toetades andmeedastuskiirust kuni 480 Mbit/s. See kaabel on sertifitseeritud vastavalt RoHS, REACH, California Proposition ja UL standarditele ning kasutab tina vaskjuhtmeid ning nailonist/polüvinüülkloriidist (PVC) mantlit.
Sellel kaablil on sirged USB Type C ja USB B pistikud nikliga kaetud ning alumiiniumiga varjestatud. Lisaks on selle nominaalne sumbumine vahemikus 1-400 MHz <5,8 dB. See kaabel toetab USB 2.0 versiooni ja selle traadi suurus on 26/28 AWG.
Lindy 0,5m USB 2.0 Typ C an B kaabel on disainitud töötama vahemikus 0 kuni 40°C ning seda saab hoiustada temperatuuril vahemikus 0 kuni 70°C. Kaabel pakendatakse polüületüleenkotiga eraldi pakenditesse ja iga pakend sisaldab ühte kaablit.
Mõõtmete ja kaalu poolest on kaabel läbimõõduga 4,4 mm ja vähima painutusradiausega 2,5 cm. USB C pistiku mõõtmed on 10,9 x 28,3 x 7,2 mm ning USB B pistiku mõõtmed on 11,8 x 47 x 10,2 mm. Selle kaabli harmoneeritud süsteemi (HS) kood on 84733080.
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 0,5 m |
| USB versioon | USB 2.0 |
| Pistmik 1 | USB C |
| Pistmik 2 | USB B |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| AWG-juhtme läbimõõt | 26/28 |
| Pistmikukontaktide kate | Nikkel |
| Kaabli varjestuse materjal | Nailon/polüvinüülkloriid (PVC) |
| Ühendusklemmi kaitsme materjal | Alumiinium |
| Ühendusklemmi kaitse | |
| Kaabli materjal | Tinavask |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 480 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Kaabli tüüp | Ümmargune kaabel |
| Nominaalne sumbumine | 1 - 400MHz < 5.8dB |
| Sertifikaat | RoHS, REACH, California Proposition, UL |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Painderaadius (min) | 2,5 cm |
| Kaabli läbimõõt | 4,4 mm |
| Konnektori 1 mõõtmed (LxSxK) | 10,9 x 28,3 x 7,2 mm |
| Konnektori 2 mõõtmed (LxSxK) | 11,8 x 47 x 10,2 mm |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi tüüp | Plastkott |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |