| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.topbiz.fr |
Lenovo 40CLCBCTRL câble USB 15 m USB 2.0 Noir | €120.70 |
|
www.pure-gaming.fr |
Lenovo 40CLCBCTRL câble USB 15 m USB 2.0 Noir | €123.90 |
|
www.pc21.fr |
LENOVO | €181.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 15 m |
| USB versioon | USB 2.0 |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 480 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -15 - 80 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaabli läbimõõt | 5,2 mm |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 280 mm |
| Pakendi sügavus | 80 mm |
| Pakendi kõrgus | 110 mm |
| Pakendi kaal | 810 g |
| Pakendi tüüp | Karp |