| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Leitz 63350001 USB-kaabel 1 m USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) USB A USB C Valge | €44.55 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| USB versioon | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kaabli pikkus | 1 m |
| Pistmik 1 | USB A |
| Pistmik 2 | USB C |
| Konnektori sugu | Meessoost/meessoost |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Kaabli varjestuse materjal | Akrüülnitriil butadieen stüreen (ABS), Termoplast-elastomeer (TPE) |
| Toote värv | Valge |
| Isehäälestuv | |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |
| Ühilduvad tooted | Macbook, Nexus 6P, Nokia N1, LG G5, Chromebook Pixel and standard USB mobile devices |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 90 mm |
| Pakendi sügavus | 160 mm |
| Pakendi kõrgus | 25 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 20 g |
| Võimsus | |
| Väljundvool (max) | 3 A |