Tootja: Kensington
Mudel: K65610WW
EAN: 0085896656104
Kensington K65610WW. Kaabli pikkus: 0,327 m, Pistmik 1: USB A, Pistmik 2: USB C, USB versioon: USB 2.0, Andmete edastamise maksimaalne määr: 480 Mbit/s, Pistmikukontaktide kate: Nikkel, Toote värv: Must, Magnetiliselt varjestatud
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| USB versioon | USB 2.0 |
| Kaabli pikkus | 0,327 m |
| Pistmik 1 | USB A |
| Pistmik 2 | USB C |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Nurga all |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| AWG-juhtme läbimõõt | 24/32 |
| Pistmikukontaktide kate | Nikkel |
| Magnetiliselt varjestatud | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 480 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Isehäälestuv | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaabli läbimõõt | 3 mm |
| Kaal | 10 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 5 tk |
| Võimsus | |
| Väljundvool (max) | 3 A |
| Väljundpinge | 20 V |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |