| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.f-m-shop.de |
Jabra Headsetadapter - Quick Disconnect männlich zu USB männlich | €24.42 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pistmik 1 | USB A |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Toote värv | Must |
| Päritoluriik | Hiina |
| Ühilduvad tooted | Pro 925/935 |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 100 tk |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 160 mm |
| Pakendi sügavus | 10 mm |
| Pakendi kõrgus | 230 mm |
| Pakendi kaal | 20 g |