Tootja: j5create
Mudel: JUC500
EAN: 0847626001000
j5create JUC500. Kaabli pikkus: 1,5 m, Pistmik 1: USB A, Pistmik 2: USB A, USB versioon: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Andmete edastamise maksimaalne määr: 5000 Mbit/s, Toote värv: Valge
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| USB versioon | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kaabli pikkus | 1,5 m |
| Pistmik 1 | USB A |
| Pistmik 2 | USB A |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Kaabli varjestuse materjal | Plast |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 5000 Mbit/s |
| Toote värv | Valge |
| Isehäälestuv | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista, Windows XP Home, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows XP Professional x64 |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaabli läbimõõt | 4 mm |
| Kaal | 60 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Muud funktsioonid | |
| Sügavus | 53,5 mm |
| Laius | 18,8 mm |
| LED-indikaatorid | Tegevus |
| Kõrgus | 8,7 mm |
| Pakendi sisu | |
| Kiirpaigaldusjuhend | |