Tootja: Hama
Mudel: 00201535
EAN: 4047443486516
Hama 00201535. Kaabli pikkus: 1 m, Pistmik 1: USB A, Pistmik 2: Micro-USB B, USB versioon: USB 2.0, Andmete edastamise maksimaalne määr: 480 Mbit/s, Pistmikukontaktide kate: Nikkel, Toote värv: Valge
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.gangaelectronica.es |
Hama Laad/Synchrokabel 3 In 1 w/ Micro USB/USB Type-C/Lightning 1m White | €26.20 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| USB versioon | USB 2.0 |
| Kaabli pikkus | 1 m |
| Pistmik 1 | USB A |
| Pistmik 2 | Micro-USB B |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Konnektori adapter | Jah |
| Konnektori adapteri tüüp | Lightning/USB C |
| Pistmikukontaktide kate | Nikkel |
| Kaabli varjestuse materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 480 Mbit/s |
| Toote värv | Valge |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Võimsus | |
| Väljundpinge | 5 V |
| Väljundvool (max) | 3 A |