| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
anni.si |
Kabel USB-C v USB-C, 1m, črn, Ewent | €6.67 |
|
www.efecto2000.es |
Ewent EC1035 USB-kaabel 1 m USB 2.0 USB C Must | €7.05 |
|
www.emundia.si |
EWENT kabel USB-C v USB-C, 1m - črn | €7.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| USB versioon | USB 2.0 |
| Kaabli pikkus | 1 m |
| Pistmik 1 | USB C |
| Pistmik 2 | USB C |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| AWG-juhtme läbimõõt | 22/28 |
| Toote värv | Must |
| USB Power Delivery kuni | 60 W |
| USB Power Delivery | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaabli läbimõõt | 4 mm |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Võimsus | |
| Väljundpinge | 20 V |
| Väljundvool (max) | 3 A |