Tootja: Equip
Mudel: 128888
EAN: 4015867226605
Equip 128888. Kaabli pikkus: 3 m, Pistmik 1: USB C, Pistmik 2: USB C, USB versioon: USB 2.0, Andmete edastamise maksimaalne määr: 480 Mbit/s, Pistmikukontaktide kate: Nikkel, Toote värv: Must, Magnetiliselt varjestatud
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.f-m-shop.de |
Equip USB-Kabel - 24 pin USB-C (M) zu 24 pin USB-C (M) | €8.75 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| USB versioon | USB 2.0 |
| Kaabli pikkus | 3 m |
| Pistmik 1 | USB C |
| Pistmik 2 | USB C |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Pistmikukontaktide kate | Nikkel |
| Magnetiliselt varjestatud | |
| Kaabli varjestuse materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 480 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Isehäälestuv | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 275 mm |
| Pakendi sügavus | 0,0600 mm |
| Pakendi kõrgus | 175 mm |
| Pakendi kaal | 54,5 g |
| Pakendi tüüp | Plastkott |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 47 g |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |