Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| USB versioon | USB 2.0 |
| Kaabli pikkus | 1,8 m |
| Pistmik 1 | USB A |
| Pistmik 2 | Mini-USB B |
| Konnektori sugu | Meessoost/meessoost |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Toote värv | Must |
| Isehäälestuv | |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 100 mm |
| Pakendi sügavus | 18 mm |
| Pakendi kõrgus | 175 mm |
| Pakendi kaal | 43,5 g |
| Pakendi tüüp | Kott |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 40,5 g |
| Muud funktsioonid | |
| Kõrgus | 1800 mm |
| Sügavus | 8 mm |
| Laius | 15,5 mm |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |