Tootja: Equip
Mudel: 128351
EAN: 4015867205129
Equip 128351. Kaabli pikkus: 1 m, Pistmik 1: USB C, Pistmik 2: USB C, USB versioon: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), Andmete edastamise maksimaalne määr: 10000 Mbit/s, Pistmikukontaktide kate: Nikkel, Toote värv: Valge
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Equip 128351 USB-kaapeli 1 m USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) USB C Valkoinen | €14.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| USB versioon | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Kaabli pikkus | 1 m |
| Pistmik 1 | USB C |
| Pistmik 2 | USB C |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Pistmikukontaktide kate | Nikkel |
| Muudetavad ühendused | |
| Kaabli varjestuse materjal | Termoplast-elastomeer (TPE) |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 10000 Mbit/s |
| Toote värv | Valge |
| Isehäälestuv | |
| Sertifikaat | CE |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 6,7 kg |
| Võimsus | |
| Väljundvool (max) | 3 A |
| Muud funktsioonid | |
| Sügavus | 33 mm |
| Laius | 12,2 mm |
| Kõrgus | 1000 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 110 mm |
| Pakendi sügavus | 180 mm |
| Pakendi kõrgus | 19 mm |
| Pakendi kaal | 7,7 kg |