Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| USB versioon | USB4 Gen 3x2 |
| Pistmik 1 | USB C |
| Pistmik 2 | USB C |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Konnektori adapter | Ei |
| Võimendi | Jah |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 40000 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Kaabli tüüp | Ümmargune kaabel |
| Isehäälestuv | Jah |
| Kiirlaadimine | Jah |
| USB Power Delivery kuni | 240 W |
| USB Power Delivery | Jah |
| Sisseehitatud ekraan | Ei |
| Maksimaalne värskendussagedus | 144 Hz |
| Maksimaalne resolutsioon | 7680 x 4320 pikslit |
| Tugevdatud laadimisjuhe | Jah |
| Päritoluriik | Hiina |
| Ühilduvad tooted | Phones - Apple, Samsung, Huawei, LG, Motorola Laptops - Asus, Lenovo, Dell, Acer, Chromebook Displays, Monitors, TV's |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaabli läbimõõt | 5 mm |
| Kaal | 92 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 145 mm |
| Pakendi sügavus | 145 mm |
| Pakendi kõrgus | 45 mm |
| Pakendi kaal | 45 g |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Võimsus | |
| Sisendpinge | 48 V |
| Sisendi vool (maks) | 5 A |
| Väljundpinge | 48 V |
| Väljundvool (max) | 5 A |
| Tehnilised andmed | |
| Biolagunev pakend | Jah |
| Garantiiaeg | 2 aasta(t) |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Jah |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 1 tk |