Tootja: CLUB3D
Mudel: CAC-1538
EAN: 8719214472139
CLUB3D CAC-1538. Kaabli pikkus: 10 m, Pistmik 1: USB C, Pistmik 2: USB A, USB versioon: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Andmete edastamise maksimaalne määr: 5000 Mbit/s, Toote värv: Must
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| USB versioon | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kaabli pikkus | 10 m |
| Pistmik 1 | USB C |
| Pistmik 2 | USB A |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Naissoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 5000 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Isehäälestuv | |
| Kaabli tüüp | Ümmargune kaabel |
| Sertifikaat | ROHS, FCC, CE EMI |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Konnektori 1 mõõtmed (LxSxK) | 12,4 x 46 x 6,3 mm |
| Konnektori 2 mõõtmed (LxSxK) | 22,5 x 50 x 11,5 mm |
| Kaal | 497 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 175 mm |
| Pakendi sügavus | 45 mm |
| Pakendi kõrgus | 175 mm |
| Pakendi kaal | 560 g |
| Pakendi tüüp | Karp |