Tootja: CLUB3D
Mudel: CAC-1529
EAN: 8719214472153
CLUB3D CAC-1529. Kaabli pikkus: 2 m, Pistmik 1: USB C, Pistmik 2: USB C, USB versioon: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Andmete edastamise maksimaalne määr: 5000 Mbit/s, Toote värv: Must
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| USB versioon | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Pistmik 1 | USB C |
| Pistmik 2 | USB C |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Naissoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 5000 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Isehäälestuv | |
| USB Power Delivery kuni | 60 W |
| USB Power Delivery | |
| Kaabli tüüp | Ümmargune kaabel |
| Sertifikaat | ROHS, FCC, CE EMI |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Konnektori 1 mõõtmed (LxSxK) | 12 x 36,2 x 6,3 mm |
| Konnektori 2 mõõtmed (LxSxK) | 12 x 37,7 x 8 mm |
| Kaal | 87 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 145 mm |
| Pakendi sügavus | 45 mm |
| Pakendi kõrgus | 140 mm |
| Pakendi kaal | 132 g |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Võimsus | |
| Väljundvool (max) | 3 A |
| Väljundpinge | 20 V |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |