Tootja: Cellularline
Mudel: USBDATAC2C5A1MK
EAN: 8018080439186
Cellularline USBDATAC2C5A1M. Kaabli pikkus: 1,2 m, Pistmik 1: USB C, Pistmik 2: USB C, Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 1,2 m |
| Pistmik 1 | USB C |
| Pistmik 2 | USB C |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Toote värv | Must |
| USB Power Delivery kuni | 45 W |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 65 mm |
| Pakendi sügavus | 20 mm |
| Pakendi kõrgus | 197 mm |
| Pakendi kaal | 53 g |