Tootja: Cellularline
Mudel: TETRACABTYC1MK
EAN: 8018080312373
Cellularline TETRACABTYC1MK. Kaabli pikkus: 1,2 m, Pistmik 1: USB A, Pistmik 2: USB C, Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 1,2 m |
| Pistmik 1 | USB A |
| Pistmik 2 | USB C |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Kaabli varjestuse materjal | Alumiinium, Nailon, Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Toote värv | Must |
| Kaabli värv | Must |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 101 mm |
| Pakendi sügavus | 16 mm |
| Pakendi kõrgus | 195 mm |
| Pakendi kaal | 85 g |