Tootja: Cellularline
Mudel: USBDATACABMICROUSB
EAN: 8018080131745
Cellularline Micro-USB - USB A 1m M/M. Kaabli pikkus: 1,15 m, Pistmik 1: USB A, Pistmik 2: Micro-USB B, USB versioon: USB 2.0, Konnektori sugu: Meessoost/meessoost, Andmete edastamise maksimaalne määr: 480 Mbit/s, Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| USB versioon | USB 2.0 |
| Kaabli pikkus | 1,15 m |
| Pistmik 1 | USB A |
| Pistmik 2 | Micro-USB B |
| Konnektori sugu | Meessoost/meessoost |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 480 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 20 mm |
| Pakendi sügavus | 90 mm |
| Pakendi kõrgus | 174 mm |
| Pakendi kaal | 49 g |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |