Tootja: C2G
Mudel: 28832
EAN: 0757120288329
C2G 28832. Kaabli pikkus: 1,83 m, Pistmik 1: USB C, Pistmik 2: USB A, USB versioon: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Andmete edastamise maksimaalne määr: 5000 Mbit/s, Pistmikukontaktide kate: Nikkel-kuld, Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
C2G USB 3.0 USB-C VERS USB-A M/M 1,8 M - Noir | €24.90 |
|
www.topbiz.fr |
C2G USB 3.0 USB-C VERS USB-A M/M 1,8 M - Noir | €28.37 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 1,83 m |
| USB versioon | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Pistmik 1 | USB C |
| Pistmik 2 | USB A |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| AWG-juhtme läbimõõt | 30 |
| Pistmikukontaktide kate | Nikkel-kuld |
| Kaabli varjestuse materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Kaabli materjal | Vask |
| Kaabli kate | Mylar-foolium |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 5000 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Kaabli värv | Must |
| Sertifikaat | USB-IF |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaabli läbimõõt | 4,8 mm |
| Kaal | 77,6 g |
| Võimsus | |
| Väljundvool (max) | 3 A |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |