| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Belkin USB 2.0 A M/F 3m USB-kaabel USB A Must | €46.60 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 3 m |
| USB versioon | USB 2.0 |
| Pistmik 1 | USB A |
| Pistmik 2 | USB A |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Naissoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 480 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Võimsus | |
| Sisendpinge | 5 V |
| Väljundpinge | 5 V |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |