Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 0,15 m |
| Pistmik 1 | USB C |
| Sertifikaat | CE |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi ruumala | 492 cm³ |
| Pakendi laius | 147 mm |
| Pakendi sügavus | 108 mm |
| Pakendi kõrgus | 31 mm |
| Pakendi kaal | 75 g |
| Muud funktsioonid | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Windows (8 / 8.1 / 10), Windows server 2008, Mac OS X (10.6 - 10.11), Linux OS |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 565 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 335 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 315 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 7,5 kg |
| Põhikasti (välimine) maht | 59621,625 cm³ |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 100 tk |