| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
AISENS A107-0702 câble USB 1 m USB 3.2 Gen 2x2 USB C Noir | €9.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 1 m |
| Pistmik 1 | USB C |
| Pistmik 2 | USB C |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 20000 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Maksimaalne resolutsioon | 7680 x 4320 pikslit |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi ruumala | 192 cm³ |
| Pakendi laius | 160 mm |
| Pakendi sügavus | 120 mm |
| Pakendi kõrgus | 10 mm |
| Pakendi kaal | 44 g |
| Võimsus | |
| Sisendi vool (maks) | 5 A |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 300 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 460 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 280 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 8,8 kg |
| Põhikasti (välimine) maht | 38640 cm³ |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 200 tk |