Tootja: AISENS
Mudel: A107-0635
EAN: 8436574707298
AISENS A107-0635. Kaabli pikkus: 1 m, Pistmik 1: USB C, Pistmik 2: USB C, USB versioon: USB4 Gen 2x2, Andmete edastamise maksimaalne määr: 20000 Mbit/s, Pistmikukontaktide kate: Kuld, Toote värv: Hall
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 1 m |
| USB versioon | USB4 Gen 2x2 |
| Pistmik 1 | USB C |
| Pistmik 2 | USB C |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Naissoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Pistmikukontaktide kate | Kuld |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 20000 Mbit/s |
| Toote värv | Hall |
| Isehäälestuv | |
| USB Power Delivery kuni | 100 W |
| USB Power Delivery | |
| Sertifikaat | USB-IF |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi ruumala | 192 cm³ |
| Pakendi laius | 160 mm |
| Pakendi sügavus | 120 mm |
| Pakendi kõrgus | 10 mm |
| Pakendi kaal | 50 g |
| Võimsus | |
| Sisendi vool (maks) | 5 A |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 300 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 460 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 280 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 10 kg |
| Põhikasti (välimine) maht | 38640 cm³ |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 200 tk |