Tootja: AISENS
Mudel: A105-0525
EAN: 8436574705966
AISENS A105-0525. Kaabli pikkus: 5 m, Pistmik 1: USB A, Pistmik 2: USB A, USB versioon: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Andmete edastamise maksimaalne määr: 5000 Mbit/s, Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
AISENS A105-0525 câble USB 5 m USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) USB A Noir | €14.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 5 m |
| USB versioon | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Pistmik 1 | USB A |
| Pistmik 2 | USB A |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Naissoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 5000 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi ruumala | 761,6 cm³ |
| Pakendi laius | 140 mm |
| Pakendi sügavus | 40 mm |
| Pakendi kõrgus | 136 mm |
| Pakendi kaal | 260 g |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, RoHS |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 300 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 460 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 300 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 10,4 kg |
| Põhikasti (välimine) maht | 41400 cm³ |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 40 tk |