Tootja: AISENS
Mudel: A105-0408
EAN: 8436574704297
AISENS A105-0408. Kaabli pikkus: 10 m, Pistmik 1: USB A, Pistmik 2: USB A, USB versioon: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Andmete edastamise maksimaalne määr: 5000 Mbit/s, Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
AISENS A105-0408 câble USB 10 m USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) USB A Noir | €34.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 10 m |
| USB versioon | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Pistmik 1 | USB A |
| Pistmik 2 | USB A |
| Konnektor 1 sugu | Naissoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 5000 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Sertifikaat | CE |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi ruumala | 2194 cm³ |
| Pakendi laius | 125 mm |
| Pakendi sügavus | 90 mm |
| Pakendi kõrgus | 195 mm |
| Pakendi kaal | 600 g |
| Võimsus | |
| Sisendi vool (maks) | 0,3 A |
| Sisendpinge | 100 - 240 V |
| Väljundpinge | 5 V |
| Väljundvool (max) | 2 A |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 400 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 255 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 465 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 11 kg |
| Põhikasti (välimine) maht | 47430 cm³ |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 20 tk |