Tootja: AISENS
Mudel: A105-0042
EAN: 8436574700411
AISENS A105-0042. Kaabli pikkus: 2 m, Pistmik 1: USB A, Pistmik 2: USB A, USB versioon: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Andmete edastamise maksimaalne määr: 5000 Mbit/s, Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
AISENS A105-0042 câble USB 2 m USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) USB A Noir | €6.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| USB versioon | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| Pistmik 1 | USB A |
| Pistmik 2 | USB A |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Naissoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 5000 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Isehäälestuv | |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi ruumala | 378 cm³ |
| Pakendi laius | 210 mm |
| Pakendi sügavus | 10 mm |
| Pakendi kõrgus | 180 mm |
| Pakendi kaal | 95 g |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |