| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.itstore.es |
CABLE USB(A) 2.0 A MICRO USB(B) 2.0 AISENS 1.8M NEGRO | €2.26 |
|
www.efecto2000.es |
AISENS A101-0028 USB-kaabel 1,8 m USB 2.0 USB A Micro-USB B Must | €5.83 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| USB versioon | USB 2.0 |
| Kaabli pikkus | 1,8 m |
| Pistmik 1 | USB A |
| Pistmik 2 | Micro-USB B |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Toote värv | Must |
| Isehäälestuv | |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi ruumala | 192 cm³ |
| Pakendi laius | 160 mm |
| Pakendi sügavus | 10 mm |
| Pakendi kõrgus | 120 mm |
| Pakendi kaal | 58 g |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |