| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.gangaelectronica.es |
ACT USB4 40GBPS Connection Cable C Male - C Male 0.8 Meters USB-IF Certified | €32.30 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| USB versioon | USB4 Gen 3x2 |
| Kaabli pikkus | 0,8 m |
| Pistmik 1 | USB C |
| Pistmik 2 | USB C |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| AWG-juhtme läbimõõt | 23/30/34 |
| Magnetiliselt varjestatud | |
| Kaabli varjestuse materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Kaabli materjal | Tinavask |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 40000 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| USB Power Delivery | |
| USB Power Delivery kuni | 240 W |
| Kaabli tüüp | Ümmargune kaabel |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 130 mm |
| Pakendi sügavus | 15 mm |
| Pakendi kõrgus | 210 mm |
| Pakendi kaal | 52 g |
| Pakendi tüüp | Plastkott |
| Võimsus | |
| Väljundpinge | 48 V |
| Väljundvool (max) | 5 A |