| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
direkt.jacob.de |
ACT AC6105 USB Kabel 5 m 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) USB A Schwarz (AC6105) | €44.48 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| USB versioon | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kaabli pikkus | 5 m |
| Pistmik 1 | USB A |
| Pistmik 2 | USB A |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Naissoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 5000 Mbit/s |
| Toote värv | Must |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 150 mm |
| Pakendi sügavus | 56 mm |
| Pakendi kõrgus | 140 mm |
| Pakendi kaal | 350 g |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 320 g |
| Võimsus | |
| Sisendpinge | 5 V |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Muud funktsioonid | |
| Sügavus | 140 mm |
| Laius | 150 mm |
| Kõrgus | 56 mm |