| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.gangaelectronica.es |
ACT USB 2.0 Booster 5METER | €30.70 |
|
www.gangaelectronica.es |
ACT USB 2.0 Booster 5METER | €30.75 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| USB versioon | USB 2.0 |
| Kaabli pikkus | 5 m |
| Pistmik 1 | USB A |
| Pistmik 2 | USB A |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Naissoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Konnektori adapter | |
| Toote värv | Must |
| Isehäälestuv | |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 148 mm |
| Pakendi sügavus | 59 mm |
| Pakendi kõrgus | 142 mm |
| Pakendi kaal | 279 g |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 310 g |
| Muud funktsioonid | |
| Kõrgus | 50 mm |
| Sügavus | 150 mm |
| Laius | 215 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |